Практикум з радіології. Частина 1. Для самостійної підготовки до практичних занять студентів 3-го курсу медичних факультетів та факульткту підготовки лікарів для Збройних сил України (видання друге доповнене та перероблене). Рекомендовано до друку Рішенням засідання кафедри радіології та радіаційної медицини Національного медичного університету імені О.О. Богомольця (протокол №16 від 26.06.2023 р.)
ISBN: 978-966-460-114-3
Автор: Ткаченко М.М.
Рік: 2023
Мова: українська
Сторінок: 120
Обкладинка: м'яка
Ціна: 250 грн.

Навчальний посібник «Практикум з радіології та ядерної медицини» створено у відповідності до програми вивчення навчальної дисципліни «Радіологія (променева діагностика та променева терапія)» згідно з примірним навчальним планом підготовки фахівців другого (магістерського) рівня вищої освіти галузі знань 22 «Охорона здоров’я» у вищих навчальних закладах МОЗ України за спеціальністю 222 «МЕДИЦИНА» кваліфікації освітньої «МАГІСТР МЕДИЦИНИ», кваліфікації професійної «ЛІКАР».
Основною метою навчального посібника є допомога у засвоєнні основних положень дисципліни «Радіологія» при підготовці до практичних занять і підсумкового модульного контролю. Теоретичні положення відображені у вигляді таблиць, схем, рисунків. Навчальний матеріал для засвоєння практичних навичок поданий у вигляді клінічних завдань з інтерпретації діагностичних зображень, отриманих за допомогою різних променевих методів дослідження. 
Практикум використовується студентом при домашньому опрацюванні теоретичних питань для самостійної позааудиторної роботи, що наведені в матеріалах до кожного практичного заняття. Студент самостійно, використовуючи матеріал підручників і методичних розробок, заповнює таблиці і схеми, нотує позначення до малюнків, описує типові діагностичні зображення. Викладач перевіряє якість виконання домашнього завдання у кожного студента і враховує результати по закінченні відповідного практичного заняття. Деякі складні для самостійного опрацювання діагностичні зображення, можуть бути описані під керівництвом викладача. Посібник також обов’язково використовується при підготовці до відпрацювання пропущених практичних занять і оцінюється як самостійна робота студента. У кінці посібника наведений список основної рекомендованої літератури з дисципліни.